انتصاب مدیرعامل و اعضای هیات مدیر صندوق احیاء

– میراث فرهنگی – با تصویب هیات امناء و حکم مسعود سلطانی‌فر، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، محمدرضا پوینده به عنوان مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صندوق احیاء و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی منصوب شد.

مسعود سلطانی‌فر، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پس از تصویب هیات امنای صندوق احیاء به استناد ماده 8 و 10 اساسنامه صندوق احیاء و بهره‌برداری از بنا‌ها و اماکن تاریخی و فرهنگی، طی حکمی محمدرضا پوینده را به مدت 4 سال به‌ سمت مدیرعامل و رییس هیات مدیره صندوق احیاء منصوب کرد.

مسعود سلطانی‌فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به ‌عنوان رییس هیات امناء ، محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد و امور دارایی و عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی چهار عضو هیأت امنای صندوق احیاء و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی هستند.

محمدرضا پوینده پیش از این مدیرکل سابق دفتر برنامه ریزی گردشگری و مدیرکل سابق میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز بوده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه