اول آبان افتتاح آزمایشی فرودگاه ماکو

– گردشگری – اول آبان ماه امسال اولین پرواز آزمایشی در فرودگاه ماکو به زمین خواهد نشست.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد گفت: اگر بخواهیم این منطقه را مانند یک منطقه آزاد پیشرفته توسعه بدهیم باید فرودگاه ماکو را راه‌اندازی کنیم و توسعه صنعت گردشگری هم با این عمل رونق خواهد گرفت.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو دهه اول آبان ماه را زمان انجام پرواز آزمایشی در فرودگاه ماکو اعلام کرده و اظهار داشت: با تکمیل عملیات احداث باند فرودگاه ماکو هم اکنون پیشرفت قابل توجهی در عملیات احداث فرودگاه ماکو صورت گرفته که بر این اساس در دهه اول آبان ماه نخستین هواپیما به صورت آزمایشی دراین فرودگاه به زمین خواهد نشست.

وی ادامه داد: هم اکنون مراحل احداث برج مراقبت و ترمینال فرودگاه نیز به سرعت در حال انجام است و با خریداری تجهیزات موردنیاز فرودگاه به زودی شاهد برقراری پروازهای روزانه از این فرودگاه خواهیم بود.

حسین فروزان راه اندازی این فرودگاه را گام مهمی در جهت توسعه منطقه آزاد ماکو برشمرد و تصریح کرد: تامین زیر ساخت های ارتباطی در منطقه آزاد ماکو می تواند توسعه همه جانبه و بویژه تسهیل مراودات تجاری و حضور سرمایه گذاران رادر منطقه در بر داشته باشد.

وی گفت : منطقه سازمان منطقه آزاد ماکو از مشارکت شرکت های سرمایه گذاری برای خریداری و تامین هواپیماهای مورد نیاز فرودگاه استقبال می کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه