این روزها انتخاب یك خط چشم خوب چندان كار ساده‌ای نیست چون در مغازه‌های لوازم آرایشی مجموعه‌ای از برندهای مختلف حسابی شما را سرگردان می‌كنند

این روزها انتخاب یک خط چشم خوب چندان کار ساده‌ای نیست چون در مغازه‌های لوازم آرایشی مجموعه‌ای از برندهای مختلف حسابی شما را سرگردان می‌کنند اما حواس‌تان باشد که باید خط چشمی را انتخاب کنید که هم با چشم‌تان سازگاری داشته باشد و هم راحت باشد. این شما و این هم خط‌چشم‌های مایع جدید بازار با برندهای مختلف.

خط‌چشمی با اسفنج دریایی

661737_849

محصول جدید مک مناسب افرادی است که حوصله زیادی برای خط چشم کشیدن ندارند. این خط چشم به دلیل برس منحصر به فردی که از اسفنج دریایی ساخته شده، کشیدن خط چشم را برای شما آسان می‌کند. عصار‌ه‌های خوشبو در این محصول استفاده شده که تا در آن را باز می‌کنید عطرش را احساس خواهید کرد. این محصول ماندگاری زیادی دارد و به سرعت خشک می‌شود.

با آرت دکو برازنده شوید

661738_868

خط چشم مایع آرت دکو، یکی از جدیدترین خط چشم‌های موجود در بازار است که حاوی ترکیبات معدنی بوده و پوست پلک را تغذیه می‌کند. این محصول به دلیل بافت نرمی که دارد به راحتی قابل استفاده است. خط چشم آرت دکو فاقد اسانس است و به همین دلیل برای چشم‌های حساس پیشنهاد می‌شود.

سیاهی را از بالای چشم دور کنید

661739_421

خط چشم ایزادورا دارای اپلیکاتوری با نوک انعطاف‌پذیر و رنگدانه‌های فراوان برای کشیدن خط چشم نازک یا ضخیم است. این محصول ایزادورا با فرمولاسیونی که دارد، در برابر آب مقاوم است و سریع روی پلک خشک می‌شود.

افسانه‌ای برای بالای چشم

661740_532

خط چشم گاش به دلیل نوک فوق‌العاده ظریف طرفداران بسیاری دارد و به همین دلیل کشیدن خطی ظریف و پهن را برای شما امکان‌پذیر می‌‌کند. با زدن این خط‌چشم دیگر نگران حساسیت چشم‌ها نباشید، زیرا فاقد مواد معطر است.

نگران خیس شدن چشمان‌تان نباشید

661741_943

خط چشم کوزه‌ای بورژوا حاوی ویتامین‌های E و C بوده و در فرمولاسیون این محصول از موم طبیعی استفاده شده است. خط چشم بورژوا به دلیل ماندگاری بالا ضدتعریق و ضداشک است؛ پس نگران سیاه شدن چشمان‌تان نباشید.

خط چشمی با اپلیکاتور ویژه

661742_816

خط چشم بی‌یو، امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این خط چشم‌ها با اپلیکاتور ویژه در دو نوع معمولی و ضدآب در بازار موجود هستند. خط چشم بی‌یو با ماندگاری بالا، پوششی یکدست و مشکی پررنگ به چشمان شما می‌دهد. این محصول بی‌یو عاری از رایحه و پارابن است و پوست‌های حساس به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

منبع: برترینها

Tweet بهترین خط چشم‌های بازار - تصویر 7
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه