تاخیر 6 ساعته ایران ایر در راه بمبئی

با سقوط هواپیمای شبیه‌سازی شده ایران در حوالی شهرک آزادی هنوز آثار تلخ آن از ذهن‌ها پاک نشده که امروز یک فروند هواپیمای ایران ایر در مسیر هندوستان به علت نقص فنی از نیمه راه بازگشت. هرچند جای امیدواری دارد که خلبان این پرواز ریسک نکرده و بالافاصله پس از اطلاع از قضییه به فرودگاه امام خمینی بازگشته است اما به نظر می‌رسد همین موضوعات منجر به کاهش مسافران هوایی تا مدت کوتاهی شود.

به گزارش CHN،‌ ناظران پرواز به مقصد بمبئی ، که ساعت 7 صبح به دلیل بروز نقص فنی به تهران بازگشته بود اعلام کردند که این هواپیما تا حوالی مرز افغانستان پرواز کرده و به دلیل آنچه «بوی شدید سوختگی» خوانده شده، به فرودگاه امام خمینی بازگشته است. پس از این نقص فنی، خلبان تصمیم گرفت به تهران بازگردد تا این سفر پراسترس، هر چه زودتر و با سانحه کمتر، پایان یابد.

اما شاهرخ نوش‌آبادی مدیر کل روابط عمومی شرکت هواپیمایی ایران ایر در گفت و گو با CHN،‌ با تکذیب این موضوع که هواپیما تا مرز افغانستان رفته است اذعان داشت: «هواپیماهای ایران ایر از مرز افغانستان عبور نمی کنند بلکه با گذر از انتهای مرز پاکستان به کشور هندوستان می‌روند.»

او ادامه داد: «بازگشت این هواپیما در مجموع یکساعت به طول انجامیده لذا این‌که گفته می‌شود تا مرز افغانستان رفته و بازگشته را تائید نمی‌کنم.»

به گفته مدیرکل روابط عمومی ایران ایر پرواز راس ساعت 14.30 انجام خواهد شد.

او در پاسخ به این سوال که 6 ساعت تاخیر برای مسافران بسیار زمان طولانی و خسته‌کننده‌ای است ابراز کرد: «هواپیما مورد نظر را عوض کردیم و بابت 6 ساعت تاخیر از مسافران عذر خواهی می‌کنیم.»

نوش‌آبادی اضافه کرد: «اما علت تاخیر برای مسافران تشریح شده و پذیرایی‌های لازم برای مسافران انجام شده است.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه