تالار وحدت میزبان اجرای - هنگامه اخوان - و - رافائل میناسکانیان -

- گروه فرهنگ و هنر- تالار وحدت میزبان دو ژانر مختلف موسیقایی آوارخوانی هنگامه اخوان و نوازندگی پیانوی رافائل میناسکانیان در روزهای 4 و 5 دی ماه است.

به گزارش CHN، تالار وحدت در هفته اول دی ماه میزبان دو اجرا در دو ژانر مختلف موسیقایی است. هنگامه اخوان آوازخوان ایرانی روز 4 دی ماه قطعاتی از امیر جاهد و درویش خان در دستگاه ماهور و اصفهان را برای بانوان اجرا کند و 5 دی ماه نیز تالار وحدت میزبان نوازندگی رافائل میناسکانیان است تا قطعاتی از شومان و بارتوک را اجرا کند.

کنسرت هنگامه اخوان در حالی در تالار وحدت به روی صحنه می رود که قرار است در این کنسرت قطعاتی در دستگاه ماهور و با آواز اصفهان اجرا شوند. گفته می شود این قطعات بازسازی قطعا امیر جاهد و دروی�� خان هستند. در این کنسرت آزاده امیری (تار)، شیما بلوکی‌فر (کمانچه)، نسیم اربابی (کمانچه)، نازنین پدرثانی (تمبک) و مرجان راوندی (عود) به نوازندگی خواهند پرداخت.کنسرت موسیقی " هنگامه اخوان " 4 دی ماه ، ساعت 16 در تالار وحدت ویژه بانوان برگزار می‌شود.

رسیتال پیانو "رافائل میناسکانیان " ، پیانیست برجسته‌ی ایرانی، نیز پنجم دی‌ماه در تالار وحدت برگزار می شود.در این کنسرت ، فانتزی دو مینور و سونات دوماژور از موتسارت، مجموعه قطعات اپوس16 از شومان و 15 آواز روستایی مجار از بارتوک اجرا خواهد شد.

این هنرمند، چندی پیش هم اجرایی را در یادبود استاد فقیدش، پروفسور امانوئلملیک‌اصلانیان برگزار کرده بود. رافائل میناسکانیان اولین هنرمندی است که رسیتال پیانو کلاسیکشاز تلویزیون ایران پخش شده است. او اکنون علاوه‌ بر اجرای کنسرت، به تدریس پیانو دردانشکده‌ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دانشکده‌ی موسیقی دانشگاه هنر مشغول است.

رسیتال پیانو رافائل میناسکانیان 5 دی ماه ، ساعت 15 در تالار وحدت برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت سایت «بلیت آنلاین» مراجعه نمایند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه