این راهنمایی میتونه برای صبحهایی که عجله دارید زودتر به سرکار برید کاربردی باشه تا همه کارهاتون را باهم انجام بدید.

این راهنمایی میتونه برای صبحهایی که عجله دارید زودتر به سرکار برید کاربردی باشه تا همه کارهاتون را باهم انجام بدید.
تعادل برقرار کردن بین کار بیرون و خانه یک چالش برای هر زنی است که تقریبا هر روزه باهاش روبرو میشه. بعد از یک روز سخت کاری، دیگه وقتی برای انجام مراقبتهای آرامش بخش و طولانی از پوست وجود نداره، ضمنا هیچ انرژی هم برای مراقبت از مو نمیمونه. همچنین وقتی که صبحها با عجله سرکار میرید نمیتونید چند ساعت از وقتتون را جلوی آیینه برای آرایش کردن هدر بدید. و حالا نکاتی برای سرعت بخشیدن به امور آرایشیتون…

ترفندهای آرایشی سریع برای خانومهایی که عجله دارن

موهاتون را با شامپوی خشک بشورید
شامپوی خشک محصولی جدیده که برای استفاده ازش نیازی به آب و حموم رفتن ندارید. یه محصول شگفت انگیز برای خانومهایی که عجله دارند و وقتی برای استفاده از سرم یا شامپوهای نرم کننده و… ندارند. وقتی از یک شامپوی خشک برای موهاتون استفاده میکنید چربی پوست سر کم شده و ریشه موها حجم بیشتری پیدا میکنند. (این شامپوها یا به صورت پودر و یا اسپری عرضه میشن)

چشمها
بله درسته که عجله دارین و وقتی برای آرایش چشمها ندارین. فقط کافیه کمی به مژه هاتون ریمل بزنید تا در عرض چند دقیقه چشمهاتون درشت تر و جذاب تر به نظر برسن.

مخفی کردن
اگه زمانی برای شستن موها یا حتی استفاده از شامپوی خشک ندارید، باید به دقت موهاتون را زیر شال یا روسری مخفی کنید. بهتره که از شال و روسری های رنگی گلدار برای روز و از رنگهای متالیک و تیره برای شب استفاده کنید که جذاب تر به نظر برسید. موهای بدحالتتون در اون روز میتونه فقط رازی برای خودتون باشه!

نرم کننده های رنگی لب
وقتی برای مداد و رژ لب ندارید؟ نرم کننده لب تنها راهشه (نرم کننده های رنگی لب که در بازار موجود هستند)، این محصولات نه تنها لبهاتون را مرطوب و نرم میکنه بلکه یه کمی هم بهشون رنگ میده.

حفاظت از موها در برابر خورشید
همانطوری که پوست نیاز به حفاظت داره، موهاتون هم باید از آسیب های ناشی از اشعه ای ماورا بنفش محافظت بشه. در این زمینه محصولاتی ویژه برای مراقبت از مو وجود داره که دارای فرمول حفاظت از نور خورشید هستن. کمی از آنها را روی موها اسپری کنید. حالا میتونید از خونه خارج بشید!

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه