رژلب قرمز از جمله سبک های آرایشی کلاسیک است که گویی هیچ وقت از چرخه ی مد خارج نمی شود

رژلب قرمز از جمله سبک های آرایشی کلاسیک است که گویی هیچ وقت از چرخه ی مد خارج نمی شود و قابلیت آن را دارد تا چهره را کاملا تغییر دهید. استفاده از این نوع آرایش لب، قوانین خاص خود را دارد که در زیر مرحله به مرحله آن را مشاهده خواهید کرد.

۱٫ لایه برداری و زدن کانسیلر
3azxrk8dd1ulryivebw4

از آنجا که رژلب قرمز، حاوی رنگ زیادی است، بنابراین پیش از شروع لب های خود را لایه برداری کنید (می توانید این کار را با استفاده از یک مسواک خشک انجام دهید) سپس با استفاده از یک قلموی آرایشی کوچک، کانسیلر و یا کرم BB به لب ها بزنید. این کار پایه آرایش لب شما خواهد بود.

۲٫ کشیدن خط لب و پر کردن آن
mxw9m42xb67c6vtudpi

با استفاده از یک خط لب کاملا هماهنگ با رژلبتان یک ضربدر در لب بالایی ایجاد کنید تا  خط دقیق و زیبایی از لب پدید آید. سپس همانند شکل داخل ضربدار را کاملا پر کنید.

۳٫ رژلب قرمز مناسب با رنگ پوست خود را بزنید
d6y89cncla7uuvumthgx

هنگام زدن رژلب قرمز، بسیار مهم است که رنگ مناسب پوست تان را انتخاب کنید. این نکات را هنگام انتخاب رژلب قرمز در ذهن داشته باشید: پوست روشن- رنگ قرمز با ته رنگ صورتی، پوست متوسط: سایه رنگ های نارنجی قرمز، پوست تیره: رژلب قرمز با ته رنگ بنفش

۴٫ پاک کردن اشتباهات با کانسیلر
u1lkz2p22k4ojl7khaq3

لبه ها را با استفاده از یک قلموی آرایشی آغشته به کانسیلر و یا کرم BB پاک کنید. این مرحله ضروری است چرا که خطوط لب و رنگ رژلب را برجسته تر نشان می دهد.

۵٫ ثابت کردن آرایش لب
60hwmdoe3n5a0eq3jion

برای آنکه رنگ رژلب را ثابت نگاه دارید یک لایه بسیار نازک از دستمال کاغذی را روی لب فشار دهید. سپس از بیرون و پشت دستمال یک لایه پودر به دستمال بزنید. (نباید پودر را مستقیما به لب ها بزنید) با این کار یک انتهای مات برای لب ها پدید می آید.

پس از ثابت کردن آرایش لب، تنها یک قانون دیگر می ماند. نباید بقیه آرایش شما با رژلب تان قابل مقایسه باشد. بنابراین آرایش چشم را در حداقل نگاه دارید.

منبع: پرشین وی

Share the post "ترفندهای جالب برای آرایش لب زیباتر با رژلب قرمز +عکس"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. راهکارهایی جالب برای ماندگاری آرایش لب ها + عکس
  2. بهترین مدلهای آرایش برای پوست های تیره
  3. نکاتی برای کوچک تر و زیباتر نشان دادن بینی با آرایش
  4. مواد رژلب،آیا میدانید رژلب از چه موادی ساخته میشود؟
Tweet ترفندهای جالب برای آرایش لب زیباتر با رژلب قرمز +عکس - تصویر 6
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه