#شیرینی های ساده و خوشمزه ی مناسب #نوروز که بعد از بیرون آوردن از فر، به دلخواه میتوانید روی آن را تزئین کنید. مواد لازم:. آرد / 125 گرم. پودر شکر / 3 قاشق سوپخوری. روغن / 60 گرم. هل / اندکی. گردو / یک پیمانه. روش تهیه:. ابتدا پودر شکر را با روغن ماساژ داده ( با نوک انگشتان )، سپس آرد و هل را اضافه میکنیم. خمیر را داخل نایلون قرار داده و به مدت 2 ساعت کنار میگذاریم تا استراحت کند. سپس از خمیر به اندازه یک گردوی متوسط برداشته وسط آن را باز کرده و کمی گردوی درشت خرد شده داخل آن میگذاریم و سپس ...

شیرینی توپهای گردویی#شیرینی های ساده و خوشمزه ی مناسب #نوروز که بعد از بیرون آوردن از فر، به دلخواه میتوانید روی آن را تزئین کنید.

 

مواد لازم:

  • آرد / 125 گرم
  • پودر شکر / 3 قاشق سوپخوری
  • روغن / 60 گرم
  • هل / اندکی
  • گردو / یک پیمانه

 

روش تهیه:

ابتدا پودر شکر را با روغن ماساژ داده ( با نوک انگشتان )، سپس آرد و هل را اضافه میکنیم.

خمیر را داخل نایلون قرار داده و به مدت 2 ساعت کنار میگذاریم تا استراحت کند.

سپس از خمیر به اندازه یک گردوی متوسط برداشته وسط آن را باز کرده و کمی گردوی درشت خرد شده داخل آن میگذاریم و سپس خمیر را بسته و در دست به شکل توپهای کوچکی درمیاوریم.

داخل فر 180 درجه سانتیگراد که از یک ربع قبل روشن کرده ایم به مدت نیم ساعت میپزیم.

مهم: بگذارید شیرینی ها کاملا سرد شود و سپس از سینی فر جدا کرده و جمع کنید!!  در غیر اینصورت شیرینی شما خرد و دفرمه خواهد شد.

بعد از سرد شدن کامل، داخل پودر قند غلطانده و داخل کپسول کاغذی کوچک بگذارید و روی آن را با شکلات پوشانده و با ترافل یا پودر پسته تزئین کنید.


مطلب اختصاصی مامی سایت

ارائه دهنده دستور: خانم shakibajan

تهیه و عکس: خانم شهرزاد دشتی زاده

image BB4E 4F47D8B3

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه