جلسه کمیسیون عمران درباره سقوط ایران 140 بی‌نتیجه ماند

ـ گروه مجلس ـ جلسه امروز اعضای کمیسیون عمران با وزیر راه و مسئولان سازمان هواپیمایی کشور درباره سقوط هواپیمای ایران 140 بدون نتیجه به پایان رسید. به گفته برخی اعضای کمیسیون عمران گزارش ارائه شده از سوی وزارت راه و مسئولان سازمان هواپیمایی کشور درباره سقوط هواپیما کامل نبوده‌است.

منصور آرامی، عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به جلسه این کمیسیون درباره حادثه سقوط هواپیمای ایران 140 به خبرگزاری CHN گفت: «در این جلسه آخوندی، وزیر راه و شهرسازی، جهانگیریان، رئیس سازمان هواپیمایی کشور و مسئولان هواپیمایی سپاهان حضور داشتند.»

این عضو کمیسیون عمران در ادامه درباره بحث جلسه گفت: «قرار بود درباره علل سقوط هواپیمای ایران 140 صحبت شود، اما گزارش ها درباره سقوط هواپیما کامل نبودند. به همین دلیل بطور کامل موضوع مورد بررسی قرار نگرفت و تنها گزارش هایی که تا کنون آماده شده بود از سوی اعضای کمیسیون و مهمانان بررسی شد. مسئولان در این جلسه گزارش هایی درباره نحوه گرفتن مجوزها و روند بررسی سقوط ارائه کردند.

او در ادامه تاکید کرد: قرار شد بعد از تکمیل گزارش ها و همچنین استخراج اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای ایران 140 تا دو هفته دیگر، وزیر راه و مسئولان سازمان هواپیمایی، بار دیگر با حضور در کمیسیون عمران، جلسه‌ای با اعضای کمیسیون داشته باشند و دوباره موضوع سقوط هواپیما بررسی شود.

مهرداد لاهوتی، سخنگوی کمیسیون عمران هم به خبرنگار CHN گفت که جلسه اعضای کمیسیون متبوعش با وزیر راه و مسئولان سازمان هواپیمایی بی نتیجه بود. او توضیح داد: «گزارش ارائه شده در این جلسه کامل نبود و گزارشی معمولی درباره زمان پرواز هواپیما و اطلاعاتی از این دست بود. قرار بر این شد که کمیسیون دو هفته به دوستان زمان بدهد و بعد از دو هفته بار دیگر گزارش‌ها را مورد بررسی قرار دهد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه