زیبایی همیشگی چیزیه که هر زنی در هر سنی آرزوشه. در هر حال به نظر میرسه پول نمیتونه کیفیتهایی مثل اعتماد به نفس و رضایتو بخره.

زیبایی همیشگی چیزیه که هر زنی در هر سنی آرزوشه.
در هر حال به نظر میرسه پول نمیتونه کیفیتهایی مثل اعتماد به نفس و رضایتو بخره. بنابراین برای بدست آوردن یک ظاهر بی عیب، سعی کنید از چند علاج خونگی برای بهبود درونتون کمک بگیرین.
“نائومی ایستد” متخصص زیبایی چند ترفند میگه که میتونین به راحتی تو خونه انجام بدین.

درمانهای خانگی برای زیبایی همیشگی

به برخی از عادات غذایی فوق العاده ی قدیمی روی بیاورید: رژیم غذاییتون روی همه چیز تاثیر میذاره. بنابراین سعی کنین به اصول اولیه ی قرنها قبل برگردین. یک رژیم سالم پر از میوه، سبزی و ماهی رو دنبال کنین. اگه شما عادت غذایی متعادل و سالمی داشته باشین از درون احساس بهتری خواهین داشت. فرنی راهی عالی برای شروع کردن روزتونه. جو به بهبود پوستتون کمک موثری میکنه.

شستن صورت با آب داغ: زمانی که صورتتونو میشویین، مهم نیست که روال عادی شما برای مراقبت از پوستتون با توجه به نوع اون چجوریه، فقط به یاد داشته باشید که آب گرم منافذ پوستو باز میکنه و آب سرد منافذو میبنده.

سعی کنید که پیاده روی را جایگزین ماشین کنید: هدایت یک سبک زندگی فعال، تاثیراتی روی ذهنتون میذاره. قبل از گسترش حمل و نقل عمومی همه مجبور بودن پیاده روی کنن، بنابراین بخشی از روز رو فعال بودن. پیاده روی برای اینکه فعال بمونین خیلی خوبه.

آب زیاد بنوشید: شربت یا نوشابه های گازدار رو با آب جایگزین کنین. آب بهترین راه برای آبرسانی به پوست و انرژی رسانی به عضلاته. با اضافه کردن کمی لیمو به اون در مسیر سلامتی باقی میمونین. آب لیمو عملکرد سیستم ایمنی رو بهبود میبخشه و به طور طبیعی باعث انرژی رسانی میشه و با چین و چروکها مقابله میکنه.

زیبایی در طول اعصار: گذاشتن شیر دلمه شده روی پوست، درمانی برای آکنه تصور میشه. همچنین خیار فقط برای خستگی چشمها استفاده نمیشه، آب اون به سادگی، قدرت حذف کک و مک ها رو داره. گزنه با یکبار استفاده روی صورت جوشها رو از بین میبره، و نرمی و حتی رنگ و لعاب به چهره میبخشه.

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه