چه چیزی باعث می شود که این خانم های بالای 40 سال جوان تر به نظر برسند؟

چه چیزی باعث می شود که این خانم های بالای ۴۰ سال جوان تر به نظر برسند؟ ما راز جوانی آنها را برایتان فاش می کنیم، با ما همراه باشیم.

۱٫ دمی مور

سن: ۵۳ سال

دمی

حجامت: او روش حجامت را برای تصفیه خون بدن اش به کار گرفته است. همچنین از رژیم غذایی شامل شربت افرا، آب لیمو و کوکتل فلفل قرمز استفاده می کند. او می گوید: «این مواد برای سلامتی بسیار مناسب هستند.»

۲٫ نیکول کیدمن

سن: ۴۸ سال

664862_257

ضد آفتاب: این بازیگر استرالیایی از پوست خود در مقابل آفتاب محافظت می کند زیرا معتقد است اشعه های آفتاب بیشترین ضرر را به پوست می رسانند. او می گوید: «من هر روز از کرم ضد آفتاب استفاده می کنم و هیچوقت در معرض مستقیم نور آفتاب قرار نمی گیرم.»

۳٫ ونسا ال. ویلیامز

سن: ۵۲ سال

664863_321

ورزش: او عاشق ورزش و تحرک است و می گوید: «من اغلب با دوستانم برای ورزش، به خصوص در فصل تابستان، به بیرون از خانه می روم.» البته او اعتراف کرده که هر چند وقت یک بار بوتاکس نیز می زند. «من زیبایی طبیعی را دوست دارم به همین دلیل فقط گاهی چین های پیشمانی ام را با تزریق از بین می برم.»

۴٫ جنیفر آنیستون

سن: ۴۶ سال

664864_414

یوگا: او ۵ روز از هفته خود را به ورزش یوگا اختصاص می دهد. از طرف دیگر مدل موهای او و به خصوص رنگ روشن موهایش، چهره او را بازتر و جوان تر از قبل می سازد.

۵٫ مری-لوئیز پارکر

سن: ۵۱ سال

664865_646

ژن: او در مورد عادات بد گذشته خود چنین می گوید: «من سیگار و مشروبات الکی را ترک کردم، اما جدا از آن مادرم پوست خیلی خوبی داشت. او اکنون ۸۵ سال سن دارد. البته او از محصولات ضد پیری طبیعی نیز استفاده می کند و حتی اعتقاد دارد که آنها را برای فرزندانش نیز می تواند به کار گیرد.»

۶٫ سلما هایک

سن: ۴۹ ساله

664866_801

رنگ درمانی: این هنرپیشه و کارگردان سینما در انتخاب رنگ لباس هایش وسواس به خرج می دهد. او رنگ های ساده را نمی پسندد. او در این باره می گوید: «من دوست ندارم آبی باشم یا حتی سبز، من می خواهم خودم باشم. من همیشه به گونه ای آرایش می کنم که خودم از آن لذت ببرم. حتی زمانی که تنها هستم هم عطر می زنم.»

۷٫ دایان لین

سن: ۵۰ سال

664867_595

یوگا: این بازیگر عاشق ورزش یوگا است. «من هر زمان که بتوانم این ورزش را انجام می دهد.» انعطاف پذیری بدن برای من اهمیت بسیاری دارد و در زندگی و کارهای روزانه من نیز تاثیر خوبی می گذارد.»

۸٫ هلی بری

سن: ۴۹ سال

664868_594

میوه: هلی بری از میوهای تازه برای پاک سازی پوست خود استفاده می کند. او هر روز صبح، قبل از هر مرطوب کننده ای، ویتامین سی های طبیعی را به پوست خود می مالد.

۹٫ نائومی واتس

سن: ۴۷ ساله

664869_317

طبیعت: او سعی می کند همیشه به خارج از خانه برود و مدیتیشن کند. «من از فضای بیرون از خانه لذت می برم، دوست دارم در کنار درختان و آب های روان بنشینم و با خودم کمی خلوت کنم.» البته در کنار همه آنها، او به میزان کافی آب می نوشد و دوست دارد روش های طبیعی را برای جوان ماندن به کار گیرد. نائومی واتس می گوید: «مادرم همیشه به من می گفت که از خشک کردن موهایم بپرهیزم. من هم به حرف او گوش می کنم.»

منبع: برترینها

Share the post "راز جوانی ستاره های هالیوود چیست؟"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. روش های قدیمی ستاره های هالیوود برای زیبایی
  2. ستاره های هالیوود هم بی عیب و نقص نیستند!
  3. دو سوال خواندنی از ۲ ستاره مشهور هالیوود
  4. ستاره های هالیوود و اعتیادهای جالب شان
Tweet راز جوانی ستاره های هالیوود چیست؟ - تصویر 10
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه