کارشناسان مد و فشن کمی به چهره ستاره های هالیوود دقیق تر شدند تا راز زیبایی آنها را فاش کنند. در اینجا راز زیبایی برخی از این چهره ها را در سال جدید برایتان آورده ایم.

کارشناسان مد و فشن کمی به چهره ستاره های هالیوود دقیق تر شدند تا راز زیبایی آنها را فاش کنند. در اینجا راز زیبایی برخی از این چهره ها را در سال جدید برایتان آورده ایم.
کارشناسان مد و فشن کمی به زیبایی ستاره های هالیوود دقیق تر شدند تا راز زیبایی آنها را فاش کنند. در اینجا راز زیبایی برخی از این چهره ها را در سال جدید برایتان آورده ایم.

۱٫ جسیکا آلبا شیوه های مختلف سنتی از جمله رژ لب قرمز، مدل موی گوجه ای و خط چشم را به کار گرفته و با ادغام آنها در کنار هم ظاهری متفاوت پیدا کرده است. او رنگ کلاسیک گوشواره های خود را نیز با رژ لب قرمزش ست کرد.

27wg4vlaibbpqkvako5m

۲٫ لوپیتا نیونگ، بازیگر و کارگردان کنیایی- مکزیکی است، که اعتقاد دارد هیچ چیز جذاب تر از سایه چشم قرمز نیست. او می گوید: «اگر می خواهید از سایه چشم قرمز استفاده کنید، پشت پلک هایتان را پر رنگ و هر چه به سمت بیرون می آیید آن را کمرنگ تر کنید.»

fwr5zozczb4pkusd49yn

۳٫ داکوتا جانسون هنرپیشه و مانکن آمریکایی است که رژ لب جیگری را به هر چیزی ترجیح می دهد. او می گوید: «اگر می خواهید جذابیت خود را بیشتر کنید از برق لب استفاده کنید البته یادتان باشد که آن را تنها برای وسط، نه گوشه لب هایتان، به کار گیرید.»

z8k011rjpdprw0lj63w

۴٫ سینا میلر ثابت کرد که برای زیباتر شدن احتیاجی به خودکشی نیست. از نظر او فرقی نمی کند که شما به باشگاه ورزشی می روید یا یک میهمانی، تنها کافیست جلوی موهایتان را بالا و بصورت کج ببندید تا جذاب تر از همیشه به نظر برسید. یک رژ لب قرمز هم بر جذابیت بیشتر شما موثر است.

juquw69m5ys1qn815q2

۵٫ زندیا بازیگر و خواننده آمریکایی است که پیشنهاد می کند اگر می خواهید شیوه آرایش تابستانه خود را به پاییزه تغییر دهید، کافی است به جای آرایش برنز، آرایش مسی کنید. چشم ها، گونه ها و لب ها در روزهای سرد سال باید رنگی تیره تر از همیشه داشته باشند.

9fuu15641i5irrpp05xb

۶٫ آرایش سیرشا رونان را برای مراسم سالانه فیلم هالیوود می بینید. او رنگ قهوه ای و برنز را برای چشم هایش انتخاب کرد اما خوب می دانست که برای تعادل باید رنگ پوست اش را روشن نگه دارد.

bo1btsgd3jq6vwlnbpht

۷٫ کیت باسورث ترجیح می دهد که موهایش را به جای بالا، در پشت و به شیوه ای مدرن جمع کند. او موهای روشن خود را با آرایش گلبهی ست کرد.

uems8i4fhbeg80ysc9r1

۸٫ سولانج نولز عاشق رنگ های جیغ به شیوه ای نامتعارف است. او برای چشم هایش، آنهم زیر چشم هایش، خط چشم قرمز را انتخاب کرده است. البته هر چه به سمت انتهای چشم پیش می رود، به رنگ قهوه ای تمایل می یابد.

eb09k9dd7syyep2yglnv

۹٫ میراندا کر موهایش را بالا جمع کرده است تا چشم ها را به سمت بالا بکشد و صورتش را لاغرتر نشان دهد. اما با انتخاب رژ قرمز تعادل را برقرار و صورت خود را از حالت بی روح خارج کرد.

09fsb6b1qkkqjwv1zuw

۱۰٫ همه ما می دانیم که بیانسه خیلی به دنبال مد نیست و بیشتر سبک خاص خود را دنبال می کند. او عاشق مدل موی دم اسبی، آن هم در بالای سر، است و از نظرش یکی از زیباترین و راحت ترین مدلهای مو است.

jvtc3exny2tslnt70pg

۱۱٫ کیت وینسلت برای این که سن اش را کمتر نشان دهد موهایش را بالای سرش شنیون کرده است.

khlg7dbxmm4q6a0c730c

 

منبع: پرشین وی

Share the post "راز زیبایی بازیگران معروف در چیست؟ + تصاویر"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. لوازم آرایش بازیگران زن معروف هالیوود چیست ؟
  2. رازهای زیبایی عروس خانم ها در شب عروسی
  3. راز شهرت و ثروت این بازیگران معروف ایرانی و هالیوودی چیست؟
  4. بهترین نکات زیبایی توسط خانم‌های انگلیسی
Tweet راز زیبایی بازیگران معروف در چیست؟ + تصاویر - تصویر 12
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه