از رنگ کردن موهای خود در دوران بارداری جلوگیری نکنید. این چیزیه که باید به خاطر داشته باشید.

از رنگ کردن موهای خود در دوران بارداری جلوگیری نکنید. این چیزیه که باید به خاطر داشته باشید. بارداری باعث میشه زن در تب و تاب سلامتی و زیبایی باشه و این نباید باعث جلوگیری از تقویت مو با رنگ های دیگر بشه. اغلب سفید کننده ها و رنگ های مو حاوی مواد شیمیایی مضر هستن که هنگامی که از طریق پوست سر جذب میشه، میتونه به جریان خون وارد بشه. بنابراین طبیعیه شکست رنگ موهاتون زمانی که انتظار دارین کاملا امن و خوب ظاهر بشه.
از زمانی که شما دچار تغییرات هورمونی میشین، موهای شما تحت تاثیر قرار میگیره و ممکنه رنگ نگیره. با این حال خودتونو از رنک کردن ویا رنگ ریشه ها جلوگیری نکنید. رنگ طوسی ضوریست، چه باردار باشید چه نباشید، و تزریق رنگ تغییری تازه به نگاه معمول شما میده.

راه های بی خطربرای رنگ کردن موهای خود در دوران بارداری

این نکات رو در ذهن داشته باشید:
انتخاب آمونیاک، رنگ موی رایگان. اگه شما داخل خونه رنگ میکنید، رنگ مویی بخرین که آمونیاک نداشته باشه. برای رنگ در سالن های آرایش از آرایشگر خودتون بخواهین که همین کارو بکنه. این کار ممکنه رنگ شدید به موهای شما نده اما بی خطر و تمنه.
شیب رنگ رو در نظر بگیرین بجای رنگ جهانی. شیب رنگ برمیگرده به رنگ کردن نوک مو، بنابراین محصول پوست سرتون رو لمس نمیکنه.
رنگ رو رقیق کنید تا برای پوست سر شما سازگارتر باشه. گزینه های موثر و غیر سمی برای رقیق کردن رنگ مو، آب، بادام، آفتابگردان و یا روغن جوجوبا هست.
همیشه قبل از رنگ آمیزی تست کنید.
اگه شما احساس سوزش یا حالت تهوع داشتین، بلافاصله رنگ ها را بشورین.

منبع: نوین زی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه