فرهنگسرای نیاوران میزبان گروه موسیقی - آوای طلوع - می‌شود

- گروه فرهنگ و هنر- کنسرت موسیقی سنتی - محلی گروه «آوای طلوع » به سرپرستی و خوانندگی "زهره فیروزی"، 31 خرداد از ساعت 18 در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

به گزارش CHN ، این کنسرت ویژه بانوان است و در دو قسمت اجرا می‌شود. گروه آوای طلوع در قسمت نخست قطعات ماندگار محلی مانند بیلمدین قطعه آذری، گل ونوشه و کابوکی ( کردی) ، لیلا خانم (بیرجند)، درنا (خراسانی) ، گل پامچال (گیلکی) را اجرا می کند. قسمت دوم این کنسرت نیز شامل تصنیف های سنتی مانند فروردین ، سرزمین من ، پروانگی و قطعاتی به صورت همنوازی و تکنوازی است.

در این کنسرت "مهسا مقاره" (دف) ، "الهام ادیب زاده" (سنتور)، "آیلی مرغوب نیا" ( قیچک آلتو)، "ستاره مستفیضی"(عود)، "شیدا عبادت دوست"( کمانچه)، "شادی رحیمی" ( ویولن سل)، و "یاسمن فرهنگ پور" سازهای کوبه ای می نوازند و "زهره فیروزی" نیز به خوانندگی و سرپرستی گروه را برعهده دارد.

علاقمندان برای خرید بلیت کنسرت می‌توانند به گیشه فرهنگسرای نیاوران، سایت ایران کنسرت و فروشگاه ققنوس مراجعه کنند.

گروه «آوای طلوع » در سال 91 با هدف تمرکز بیشتر بر موسیقی محلی و همچنین ساخت قطعات تلفیقی به سرپرستی "زهره فیروزی" تشکیل شد. اولین کنسرت گروه آوای طلوع در روز شنبه 31 خردادماه سال جاری در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برای ساعت 18 اجرا می شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه