صورتتون زیادی برق میزنه یا وقت ندارین از مداد ابرو استفاده کنین؟

صورتتون زیادی برق میزنه یا وقت ندارین از مداد ابرو استفاده کنین؟ آراسته کردن زمانی که فرصت زیادی ندارین کار سختیه، اما با دونستن چند نکته میتونین این مشکل رو حل کنین:

لب های خشک شده: چیزی که برای این مورد نیاز دارین یه لایه برداری سریع از لبهاست. رژ باعث نرمی لب نمیشه. میتونین با استفاده از یه اسکراب ملایم یا درست کردن اسکرابی از عسل و شکر از لبها لایه برداری کنین.

چربی بیش از حد پوست یا براق شدنش: از یه پنکیک مخصوص رنگ پوست خودتون استفاده کنین.

بی حالی و خشکی صورت: با یه رژ و برق لب فورا شادابی به صورتتون برمیگرده.

ابروهای نامرتب: میتونین از یه مداد قهوه ای استفاده کرده یا یه برس زاویه دار برداین و با سایه قهوه ای رنگ کاری کنین که ابروها پرپشت و مرتب به نظر برسن.

دوام بیشتر رژ لب: قبل از زدن رژ ، به لبتون پنکیک بزنین.

آرایش

کرم پودر بیش از حد: یه اسفنج برداین و به آرامی روی صورت بمالین، به خصوص به قسمت زیر چشم و اطراف لب، تا کرم پودر اضافی پاک بشه.

سایه بیش از حد یا ترکیب رنگی نامناسب: یه برس برداشته و به لبه ها و خطوط چشم بکشین تا سایه پخش شده و اضافی اون جذب برس بشه. میتونین با نوک انگشتان هم اینکارو انجام بدین.

ریمل بیش از اندازه: اگه یه برس ریمل تمیز داشته باشین میتونین با استفاده ازش ریمل اضافی رو از مژه ها پاک کنین. فقط کافی این برس رو کمی بیشتر تکون بدین تا ریمل هایی که ضدآب هستن زودتر از مژه جدا بشن. البته برای راحتی کار میتونین برس رو خیس کرده و بعد شروع کنین.

چروک اطراف چشم و لب: برای درست کردن این مشکل، یه اسفنج مرطوب برداشته و اول به پوست بزنین، بعد با استفاده از پنکیک باعث میشین که این خطوط کمتر دیده بشن.

رژ گونه ی بیش از اندازه: یه شوت (برس مخصوص رژ گونه) برداشته و با حرکات دایره ای رژ رو ملایم کنین. اگه پوستتون خشک شده میتونین شوت رو کمی مرطوب کرده و و بعد روی گونه بزنین و برای چند ثانیه منتظر باشین تا کمی بهتر بشه.

منبع: نوین زی

Share the post "فیکس اشتباهات آرایشی"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. اشتباهات متداول آرایشی که باید از آنها دوری کنید
  2. نکات مهم آرایشی برای اینکه در عکس ها خوب به نظر برسید!
  3. تکنیک های آرایشی بابی براون
  4. اشتباهات آرایشی که شما را زشت می کند
Tweet فیکس اشتباهات آرایشی - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه