لطافت پوست بعد از گذاشتن این ماسک بی نظیر خواهد بود. این ماسک کاملا اختصاصی ودر حقیقت میتوان گفت یک راز دز بین کسانی است

در پس زیبایی هالیوود چیزی که بیش تر ازهمه نمایان است زیبایی پوست هایی است که هنوز با وجود تمام شدن تاریخ انقضاء، همچنان جوان وشاداب وسرحال مانده اند. اما آنچه بعد از اینها ‘ گمراه کننده این است که خوب اینها به خودشان میرسند، پول دارند و…
وخلاصه هزاران دلیل ….شما هم خوب می دانید با گذاشتن وقتی اندک، از روز خود،که صرف صحبت با تلفن ویا تماشای تلوزیون می کنید می توانید خیلی بهتر به زیبای خود برسید. با موادی کاملا طبیعی وگیاهی با صرف کمترین هزینه ،پس قبل از هر چیز خودت را دوست داشته باش وبه خودتان اهمیت بدهید. اگرخودت رادوست نداشته باشی از دیگران ای توقعی بی جاست!
لطافت پوست بعد از گذاشتن این ماسک بی نظیر خواهد بود. این ماسک کاملا اختصاصی ودر حقیقت میتوان گفت یک راز دز بین کسانی است که بعد از گذاشتن آن هزینه های هنگفت به اسم آن از مشتری می گیرند اما بخشنده در دنیا بی نیاز است. این ماسک حالت لیفتینگ دارد ودر صورت مداومت در درمان چین وچروک موثر می باشد.

ماسک

مواد لازم
تمامی مواد در عطاری ها موجود می باشد. وموادی که می خرید اگر حتی هفته ای دوبا ر هم بگذارید برای یک سال شما کافی خواهد بود. این ماسک را امتحان کنید ولذت زیبایی را احساس کنید.

ژلاتین ۶۰گرم
پودر اکسید دوزنگ ویا از (سفید آب روی) ۲۷گرم
گلیسیرین ۳۰سی سی (با سرنگ اندازه بگیرید )
آّ ب مقطر، یا آب جوشیده سرد شده ۶۰سی سی
در یک ظرف لعابی ویا پیرکس، ژلاتین وآب مقطر را ریخته وبر روی حرارت غیر مستقیم وروی بخار آب (بن ماری )قرار داده وروی آن گلیسیرین را می ریزیم وبا یک قاشق غیر فلزی آن را مخلوط کرده تا روی بخار آب کم کم آب شود سپس اکسید دوزنگ ویا سفید آب روی راکم کم به آن اضافه می کنیم وبه هم می زنیم تا یک دست شود.سپس می گذاریم تا خنک شود این ماسک به حالت خمیری در می آید. لا یه نارزکی از آن را روی صورت مالیده وبگذارید ۲۰دقیقه بماند اگر احساس کردید هنوز ماسک شل است وسفت نشده وبه قول معروف نبسته بگذارید آنقدر بماند تا احساس کشش راروی پوست خو داشته باشید.

ماسک باعث لیفتینگ پوست شما می شود. صورت خود را هنگامی که ماسک روی صورت است حرکت ندهید. بعد از ۲۰ دقیقه این ماسک از پوست شما جدا می شود و در حقیقت باعث لایه برداری پوست شما می شود. سپس صورت خودرا با آب سرد بشویید. باقی مانده ماسک را در یک ظرف درب دار بریزید ودر یخچال نگه دارید ودر هنگام استفاده بر روی حرارت بخار گذاشته بگذارید آب شود وبعد از کمی سردشدن که پوست نسوزد روی پوست بگذارید.

منبع: پرشین وی

Tweet لطافت و سفیدی پوست با این ماسک معجزه گر(ماسک هالیوودی) - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه