۱٫ ضد عفونی کننده دست اول با چیزهایی که برای همه مشخصه شروع میکنیم. دستان شما در طول روز هزاران وسیله مختلف رو لمس میکنه و ناخواسته با میکروب های زیادی در تماس هست.

لوازم بهداشتی و زیبایی که باید در محل کار همراه خود داشته باشید

۱٫ ضد عفونی کننده دست
اول با چیزهایی که برای همه مشخصه شروع میکنیم. دستان شما در طول روز هزاران وسیله مختلف رو لمس میکنه و ناخواسته با میکروب های زیادی در تماس هست. ضد عفونی کننده دست حداقل ابتلا به میکروب های مختلف رو که میتونه برای سلامت شما مضر باشه، کاهش میده.

۲٫ قطره چشم
هنگامی که برای طولانی مدت به صفحه نمایش کامپیوتر خودتون خیره میشین، باعث تحریک شدن چشماتون، خارش و یا قرمزی اون میشه. این قطره های چشم تسکین فوری میده بنابراین میتونین به طور روزانه همراه خودتون داشته باشین.

۳٫ کرم دست
دست های شما قطعا یکی از قسمت های بدن شما هستن که سخت ترین کارها رو انجام میدن. نسبت به اون ها بی اهمیت نباشین. با کرم های تسکین دهنده و خوشبو پوستی نرم و مرطوب برای دستاتون داشته باشین.

۴٫ آدامس و یا خوشبو کننده دهان
با داشتن آدامس دهانتون رو خوشبو و تمیز نگه دارین. داشتن آدامس موقع کار کردن در نزدیکی دیگران ضرورت پیدا میکنه.

۵٫ نرم کننده لب
نرم کننده لب برای تازه و مرطوب نگه داشتن لب هاتون در طول روز لازمه. این نرم کننده های لب معمولا ترکیبی ساده از موم سوئدی و کره درخت روغن قلم برای رطوبت نهایی تهیه میشه.

۶٫ سرم شخصی
آیا کفش های سخت برای محل کار میپوشین؟ همه ی ما این تجربه رو داشتیم. به جای دست و پنجه نرم کردن با درد در طول روز از سرم های مخصوص برای کاهش درد و ناراحتی پا استفاده کنین.

۷٫ کِش مو
این کش های نرم و زیبا برای موهای شما مناسب و نرم هستن. مطمئنا اون ها سایزها و رنگ های مختلفی دارن.

۸٫ پودرهای آرایشی صورت
آیا شما رکورد آرایش کردن رو دارین؟ کسل و خسته به نظر میرسین؟ از برخی پودرهای روشن کننده برای اضافه کردن زیبایی به صورتتون استفاده کنین. در همون لحظه چهره ی شما درخشان و سرحال به نظر میرسه.

۹٫ نرم کننده لب رنگی
برای ناهار قصد بیرون رفتن دارین؟ علاوه بر استفاده از نرم کننده ی لب، از نرم کننده های رنگی لب هم برای بهتر و زیباتر شدن لب هاتون استفاده کنین.

۱۰٫ برق لب
امروز یه سخنرانی یا اجرای مهم دارین؟ با اعتماد به نفس باشین و قبل از رفتن برای صحبت کردن از برق لب استفاده کنین.

۱۱٫ عطر سبک
عطرهای سبک برای محل کار بسیار مناسب هستن. این عطرها در تمام طول روز بدون اینکه برای همکارتون ناراحتی یا سردرد ایجاد کنه، همراهتون باقی میمونه.

نکته: تعدادی از این موارد ممکنه در ایران نباشه بنابراین بهتره شما از جایگزین های مناسب اون ها استفاده کنین.

منبع: نوین زی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه