هنگامی که ما در مورد میوه مورد علاقه مان صحبت می کنیم ، یک لیست طولانی شامل سیب، پرتقال، توت فرنگی، آناناس، موز و مانند این ها را نام می بریم. هیچ کدام از ما لیمو ترش را جز آن ها به حساب نمی بریم.

لیمو ، هدیه طبیعت به انسان

هنگامی که ما در مورد میوه مورد علاقه مان صحبت می کنیم ، یک لیست طولانی شامل سیب، پرتقال، توت فرنگی، آناناس، موز و مانند این ها را نام می بریم. هیچ کدام از ما لیمو ترش را جز آن ها به حساب نمی بریم. تعداد بسیار کمی از ما از این واقعیت اطلاع داریم که لیمو یک میوه است و در مرحله دوم اگر باور داشته باشیم این قضیه را، آن را در لیست میوه های مورد علاقه خود ذکر می کنیم. لیمو هدیه طبیعت به انسان است . لیمو مزایای فوق العاده ای دارد ، به خاطر خدماتی که دارد ، آن را یک عنصر ضروری برای یک زندگی سالم می دانند. این یک میوه مرکب است که سرشار از ویتامین C ، B، کلسیم، فسفر، کربوهیدرات ها و پروتئین هاست.

لیمو ، هدیه طبیعت به انسان

در زیر برخی از مزایای عمده آن ذکر شده است:

۱- آب لیمو یک درمان طبیعی برای جلوگیری از ریزش مو

۲- ترکیب لیمو و چند ماده طبیعی دیگر ، بسیار موثر برای پاکسازی و درخشش پوست

۳- به دو دلیل نوشیدن آب لیمو با آب ساده به کاهش وزن کمک می کند ، اول اینکه شکم شما را پر می کند و اشتهای شما را کمتر می کند، دوم اینکه به خاطرویتامین c که در آن است ، سوخت و ساز بدن را زیاد می کند ، در نتیجه وزن شما کاهش می یابد.

۴- لیمو علاوه بر مزایایی که نام بردیم ، برای سلامتی بدن و جلوگیری از دیابت و مرض قند هم موثر است.

۵- مناسب برای زنان باردار ، که باعث بهبود رشد استخوان، مغز و اعصاب جنین می شود.

 

گردآوری و ترجمه : تهران۹۸

magforwomen

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه