امروزه بیشتر مردم سعی می کنند تا حد امکان از علائم پیری روی صورت خود جلوگیری کنند و این کار بدون استفاده از محصولات زیبایی غیرممکن است.

امروزه بیشتر مردم سعی می کنند تا حد امکان از علائم پیری روی صورت خود جلوگیری کنند و این کار بدون استفاده از محصولات زیبایی غیرممکن است. به خصوص زندگی شهرنشینی بیشتر روی سلامتی و همچنین پوست اثر می گذارد و با برنامه های پرمشغله روزانه و هزینه های گزاف ، استفاده روزانه از سالن های زیبایی غیر ممکن است و شاید تنها به مراجعه هفتگی یا ماهانه به سالن ختم شود.

گرچه هنگامی که از سالن های زیبایی بیرون می آیید تاثیرش را بسیار آشکار روی خود خواهید دید، چرا که محصولات مورد استفاده آنها حاوی شمار زیادی از مواد شیمایی است که در طولانی مدت موجب صدمه دائمی به پوست خواهد شد.  بنابراین بهتر است برای رسیدن به نتیجه مطلوب از روش های طبیعی بیشتر استفاده کنید.
به همین منظور ما هشت محصول زیبایی با کاربردهای متفاوت را گردآوری کردیم که در لیست بخش اول چهار محصول اول و در مطلب بعدی چهار محصول دیگر را مشاهده خواهید کرد که مطمئنا حتی از سالن های زیبایی نیز بهتر هستند:

محصول شماره یک: لیپ بالم
i9819gwc7tgrqmc9ibsq

مواد لازم:
• ۱قاشق غذاخوری روغن بادام
• ۳ قاشق غذاخوری روغن نارگیل
• مقداری موم و یا یک چهارم پیمانه موم قالبی رنده شده(Grated beeswax)
• دو قاشق غذاخوری کره کاکائو

طرز تهیه: تمام مواد را داخل یک ظرف بریزید، این ظرف را داخل یک ظرف بزرگتر که با آب پر شده قرار دهید. سپس در روی یک شعله کم، هم بزنید تا آب شود. به محض آنکه سرد شد در محفظه های کوچکتر ریخته و روزانه از آن استفاده کنید.

محصول شماره دو: شیرپاک کن

rn2ll8l1sp4zv8xp4t4

مواد لازم:
• ۳ قاشق غذاخوری روغن دانه انگور
• ۱ قاشق غذاخوری روغن کرچک
طرز تهیه: این روغن ها را به خوبی با هم مخلوط کنید. آن را درون بطری ریخته و برای بهترین نتیجه روزانه از آن استفاده کنید.

محصول شماره سه: ماسک صورت

مواد لازم:
• دو قاشق غذاخوری پودر زرچوبه
• دو قاشق غذاخوری عسل
• دو قاشق غذاخوری شیر

طرز تهیه: این مخلوط را به خوبی هم بزنید تا به شکل خمیر درآید. هرشب پیش از خواب به صورت بزنید، آن را تا وقتی که خشک شود روی پوست باقی گذاشته و سپس آبکشی کنید.  این مواد را داخل یخچال نیز می توانید نگهداری کنید.

محصول شماره چهار: لیمو به عنوان یک روشن کننده طبیعی

لیمو یکی از بهترین مواد لازم برای پاک کردن برنزه است.
طرز استفاده: لیمو را به دو قسمت تقسیم کنید. به آرامی آن را به مدت پنج دقیقه روی صورت بمالید. ۲۰ دقیقه روی پوست نگاه داشته و سپس آبکشی کنید. از آنجا که آب لیمو همانند یک ماده سفید کننده طبیعی کار می کند ، ممکن است مقداری باعث سوزش شود.

منبع: پرشین وی

Tweet محصولات زیبایی موثر حتی بهتر از سالن های زیبایی +عکس - تصویر 3
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه