در دنیا کسی نیست که نخواد زیبا و خوش تیپ به نظر برسه،همه آرزو دارند که یه شخصیت بی باک و صدای جذاب و بدنی سالم داشته باشند،

نکات نظافتی برای مردان: مراقبت از پوست و مو برای مردان

مراقبت از پوست و مو برای مردان

در دنیا کسی نیست که نخواد زیبا و خوش تیپ به نظر برسه،همه آرزو دارند که یه شخصیت بی باک و صدای جذاب و بدنی سالم داشته باشند، همه ی انسانها طبیعتا دوست دارن به اندازه کافی مورد توجه و تحسین دیگران باشن و این مسئله رو نمیشه نادیده گرفت، راههای بسیار زیادی وجود داره برای اینکه ما بتونیم به آرزومون برسیم، اولین چیزی که درباره مد و زیبایی و ظاهر به ذهن میرسه مدل مو هست،درسته مو همیشه یکی ازجنبه های مورد علاقه از نظر مردان و زنان بوده است
تا اونجایی که به مدل مو مربوط میشود ما برخی از جنبه هایی که قطعا به شما کمک میکنه رو توضیح میدیم، همونطوری که گفته شد مو همواره مورد علاقه بوده بنابراین اول یه نگاهی در مو داشته باشیم.
لبه های مدل مو
یکی از معروف ترین مدل های مو، موهای برجسته است که این روزها در میان جوانان شایع است. برای اینکه این مدل مو رو داشته باشید نیاز به استفاده از یه واکس موی خوب دارید، واکس مو باعث میشه موهاتون ضخیم و فنری مانند به نظر برسن و به این صورت اعتماد به نفستون رو بالا میبره.
پر رنگ کردن پوست
مردان در مقایسه با زنان از نظر نوع پوست تنوع بیشتری دارند ، اونها مجبورن دائما از کرمهای نرم کننده استفاده کنند، مردان باید برای پوست خاص خود کرم مناسبی انتخاب کنند، زمانی که کرم مخصوص به خود را پیدا کردید در روز دوبار استفاده کنید تا در عرض شش هفته صورت شادابتری داشته باشید.
مرطوب کننده
کرم مرطوب کننده راهی بسیار موثر برای درمان و نگه داشتن پوستتون از مواد شیمیایی، اسید ها و مواد سمی موجود در محیط پیرامون شما می‌باشد، شما باید از کرمی استفاده کنید که با ویتامین ها و آنتی اکسیدان های لازم غنی شده تا بتونن از پوستتون محافظت کنند.
امیدواریم از این دستورالعمل ساده برای حفاظت از پوستتون استفاده کنید.

منبع: نوین زی

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه