نامی عبداللهی، فرزند جوان زنده یاد ناصر عبداللهی به تازگی وارد حوزه موسیقی شده است و همین موضوع استقبال خیلی از مردم به خصوص هواداران ناصر عبداللهی را به دنبال داشته است.

تماشاگران امروز: نامی عبداللهی، فرزند جوان زنده یاد ناصر عبداللهی به تازگی وارد حوزه موسیقی شده است و همین موضوع استقبال خیلی از مردم به خصوص هواداران ناصر عبداللهی را به دنبال داشته است. او در دومین اجرای زنده اش در فرهنگسرای نیاوران با استقبال خیلی خوبی از سوی حاضران مواجه شد. صدایش مثل پدرش است با همان حجم و همان تحریرهای شنیدینی. وقتی می خواند، همه سورپرایز شده بودند. او به خوبی یاد پدرش را برای مخاطب زنده می کند؛ پدری که فقدان ناگهانی اش شوک بزرگی به جامعه هنری و علاقه مندانش وارد کرد.

هنوز هم سوالات زیادی درباره فوت ناصر عبداللهی برای مردم وجود دارد. با نامی در این باره هم حرف زدیم، نامی می خواهد در موسیقی ایران فعالیت کند اما نمی خواهد توجه مردم را صرفا به خاطر فرزند ناصر عبداللهی بودن جلب کند.

اگر می توانستیم خودمان علت فوت پدر را بیان می کردیم!

آهنگ هایم باید مردم پسند باشد

من از زمان ورودم به موسیقی با کمک مهرداد نصرتی، برنامه ریزی خاصی برای فعالیت در چارچوب فعالیت پدر دارم و از لحاظ تنالیته صدا و تحریرها در قالب پدر اجرا خواهم کرد اما با موسیقی روز، چون نسل امروز و نسل آینده ناصر عبداللهی را به آن شکلی که نسل گذشته می شناسد دیگر نمی شناسند و من قصدم این است که کاملا به روز با آهنگسازی های جدید و تنظیم های به روز فعالیت کنم تا مخاطبان جدیدی را جذب کنم و خیلی تلاش می کنم که آثارم مردم پسند باشند.

فرزند ناصر عبداللهی بودن را نمی شود نادیده گرفت. حتی اگر من بخواهم در همان قالب پدر با موسیقی امروزی کار کنم، نام فامیلی «عبداللهی» سایه اش همیشه بالای سر ما هست چون به هر حال نامی عبداللهی فرزند ناصر عبداللهی است و این موضوع را نمی توان نادیده گرفت.

همچنین یاد و نام پدر هم که هیچ گاه برای هیچ نسلی فراموش نمی شود. امروز اگر من می خواهم در موسیقی فعالیت کنم صرفا به خاطر زنده کردن یاد و خاطره پدرم این کار را نمی کنم و یک علاقه شخصی به فعالیت در حوزه موسیقی دارم که احساس می کنم به صورت ژنتیکی به من رسیده است. به هر حال این مسئله باعث نمی شود که مدام نام ناصر عبداللهی تداعی شود و من صرفا یک تجدید خاطره باشم.

اگر می توانستیم خودمان علت فوت پدر را بیان می کردیم!

پدر اعتقاد داشت هنرمند همه چیزش را از مردم دارد

اجرای من در فرهنگسرای نیاوران دومین اجرای رسمی زنده ام بود و اجرای اولم با مهدی یراحی در بندرعباس صورت گرفت. انرژی خوبی که من بعد از همین دو اج��ا از جمعیت حاضر گرفتم خیلی خوب بود و همین که می بینم مردم از این موضوع استقبال می کنند خیلی خوشحال می شوم.

پدر هم عقیده ای که داشتند این بود که ما هر چیزی که داریم از مردم داریم و اگر من بخواهم بخوانم باید برای مردمی بخوانم که روی صندلی مقابلم نشسته اند و اگر این مردم نباشند، خواندن من معنایی ندارد. در کل از استقبالی که از دو اجرای زنده ای که داشتم شد، خیلی خوشحال هستم.

اگر می توانستیم خودمان علت فوت پدر را بیان می کردیم!

اگر می توانستیم، علت فوت پدر را اعلام می کردیم

متاسفانه بعضی افراد هستند که شایعاتی را در فضاهای مطبوعاتی و مجازی منتشر می کنند که تشنج هایی هم ایجاد می شود و ما نباید خیلی به این موضوعات توجه کنیم. قطعا اگر جو باثباتی بر جامعه حاکم بود، ما خودمان علت فوت پدر را به جامعه اعلام می کردیم که همه ابهامات برطرف بشود و در حال حاضر چون نمی توانیم به فرد یا گروه یا کار خاصی اشاره کنیم، طبیعتا در مورد علت فوت پدر هم نمی توانیم پاسخگوی سوالات باشیم.

فوت پدر صرفا یک اتفاق برای صنف موسیقی و یک علامت سوال برای مردم بود و جمله ای هم که از خواهر من (نسرین عبداللهی) در رسانه ها مبنی بر نظر پزشکی قانونی بر شکسته شدن جمجمه در هنگام فوت پدر نقل شده را هم من نه می توانم تایید کنم و نه تکذیب!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه