همایون شجریان 5 جایزه، فریدون آسرایی 2 جایزه

ـ موسیقی ـ مراسم سومین جشن سالانه «موسیقی ما» شامگاه شنبه 18 مهر ماه با حضور تعدادی از هنرمندان و علاقه مندان موسیقی در تالار وحدت تهران با کارگردانی مجید برزگر و اجرای احسان کرمی برگزار شد.

این جشن پیش از این قرار بود 4 مهرماه برگزار شود که برای ادای احترام با درگذشتگان و بازماندگان حادثه خون‌بار منا به تعویق افتاده بود.

دراین جشن بزرگ فرهنگی که با شعار «جشن همدلی اهالی موسیقی ایران» و به همت سایت خبری-تحلیلی «موسیقی ما» و با مشارکت «بییپ تونز» (مرجع دانلود قانونی موسیقی) برگزار شد، تندیس‌های طلایی در رشته‌های مختلفی نظیر آلبوم برگزیده موسیقی (در هفت ژانر)، آهنگساز برگزیده (پاپ، سنتی و تلفیقی)، تنظیم‌کننده پاپ، شاعر و ترانه‌سرا، ناشر و کنسرت‌گذار و... به هنرمندان اهدا شد.

در ابتدای این مراسم حاضران برای ادای احترام به روح درگذشتگان و نیز ابراز همدردی با بازماندگان فاجعه منا یک دقیقه سکوت کردند. در ادامه نماهنگ چند دقیقه‌ای از جشن‌های دوره‌های گذشته به نمایش درآمد.

شب گذشته از مقام هنری استاد محمدرضا درویشی تقدیر به عمل آمد. همچنین عبدالوهاب شهیدی به پاس سال‌ها خدمت به موسیقی کشورتقدیر نامه نشان درجه هنری دریافت کرد.

همایون شجریان در 5 بخش، فریدون آسرایی در دو بخش و میلاد درخشانی در 2 بخش بیشترین سهم را در دریافت جایزه‌های سومین جشن سالانه «موسیقی ما» داشتند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه