اجازه بدید که هزینه ی سنگین از روی دوشتون و آرایش هم از صورتتون برداشته بشه، سعی کنید که پوست صورتتون بیشتر از قبل طراوت و شادابی داشته باشه.

بهار و تابستان آب و هوایی پر از نعمت های طبیعی و زیبایی و رنگهای فوق العاده است که به ما فرصت میده تا از رنگهای زیبایی که اطرافمون میبینم برای آرایش صورت الهام بگیریم،این فصول سرشار از روشنایی هاست که میتونید ازاین رنگ های روشن به عنوان یکی از عنصرهای انتخاب رژ لب استفاده کنید.

هنر آرایش، مدل مو، و ناخن در فصل بهار و تابستان

صورت سرزنده و شاداب
اجازه بدید که هزینه ی سنگین از روی دوشتون و آرایش هم از صورتتون برداشته بشه، سعی کنید که پوست صورتتون بیشتر از قبل طراوت و شادابی داشته باشه. برای این کار شما میتونید از یک کرم مرطوب کننده با کیفیت خوب و معتبر استفاده کنید،علاوه بر این میتونید از یک خط چشم برای جذاب کردن چشمان و صورتتون بهره بگیرید وهمچنین با کمک گرفتن از یک قلم موی آرایش و مهارت دستانتون به نتیجه مورد نظر برسید.

لب های رنگی روشن
نگه داشتن رنگ روشن برای لب هایتان یکی دیگر از جنبه های زیبایی در فصل بهار و تابستان است،در واقع لبها با رنگهای روشن، ظاهری فریبنده و زیبا به صورتتون می‌بخشند، این رنگهای روشن عبارتند از:قرمز، صورتی و نارنجی که بسته به سلیقه و انتخاب خودتون می‌تونید از آنها استفاده کنید.
کوتاه کردن موها
دیگه نیازی نیست که موها روخیلی بلند نگه دارید تا زیباییتون بیشتر به چشم بیاد، حالا وقتشه که کوتاه کنید، تمام کاری که شما باید دهید این است که روی صندلی بنشینید و به صدای قیچی گوش دهید!! نکته ای که درباره کوتاهی مو مهمه، اینه که نباید بیش از حد بلند یا بیش از حد کوتاه بشه، باید حد میانی رو نگه دارید تا زیبایی و جذابیتتون چند برابر شود.

ناخن فلزی رنگ!
وقت اینه که ناخن ها رو مطابق با تکنیک های روز طراحی کنید، برای اینکار باید ناخن هاتون رو به رنگ مایل به خاکستری یا فلزی رنگ دربیارید، رنگهایی مثل طلایی یا نقره ای از این دست رنگ ها می‌باشند، این رنگ ها به ناخن ظاهر لذت بخش و زیبایی می‌بخشند.

منبع: نوین زی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه