ریمل از جمله محصولات آرایشی است که تغییر بزرگ و محسوسی در چهره ایجاد کرده و اگر درست استفاده شود

ریمل از جمله محصولات آرایشی است که تغییر بزرگ و محسوسی در چهره ایجاد کرده و اگر درست استفاده شود، چهره ای طبیعی و زیبا خواهید داشت. چوب جادویی ریمل می تواند چشم ها را بزرگ تر نشان داده و کمتر از همیشه خسته به نظر برسید. با این وجود، اگر قواعد مربوط به آن را رعایت نکنید، ممکن است مایع ریمل روی مژه ها جمع شده و یا مژه ها را بیش از اندازه بهم بچسباند و در نتیجه ترسناک به نظر برسید! در این مطلب به چند اشتباه رایج درباره استفاده از ریمل اشاره می کنیم:

همیشه دور چشمم سیاه است!

اگر همیشه چشمهایتان مثل راکن می شود، پس حتما ریمل نامناسبی را انتخاب کرده اید. ساده ترین ترفند انتخاب ریمل ضدآب است که برای ساعت ها باقی می ماند. البته فراموش نکنید که استفاده از کرم های چرب چشم هم باعث ریختن ریمل اطراف چشم می شود.

ریملم به سرعت خشک می شود

ریملی را که به ندرت استفاده می کنید نگه ندارید! اگر به طور منظم از یک محصول استفاده می کنید، پس به زودی شاهد خشک شدن آن نخواهید بود. ریملی بخرید که قیمت مناسب، کیفیت خوب و از یک برند معتبر باشد. در نهایت، هر ریملی برای یک مدت محدود قابل استفاده بوده و به طور معمول این زمان سه تا چهار ماه است.

ریمل

مژه های نامرتب و بهم ریخته ام را دوست ندارم!

اگر برس ریمل شما از نوع مناسبی نباشد، پس مژه هایتان بهم ریخته و نامرتب خواهند شد. می توانید برس های مارپیچ که طراحی منحنی دارند را امتحان کنید تا مژه ها به طور برابر از مواد ریمل پوشیده شوند. برس ریمل باید همیشه حاوی مواد ریمل بوده تا همه ی مژه ها را بپوشاند.

نمی توانم آن را پاک کنم

اگر از یک ریمل ضدآب استفاده می کنید، پس باید یک پاک کننده مخصوص چشم با کیفیت عالی هم خریداری کنید. در این باره دست و دلباز بوده و برای پاک کردن ریمل از کشیدن مژه ها خودداری کنید.

منبع: نوین زی

Share the post "هنگام استفاده از ریمل، مراقب این اشتباهات باشید!"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. بهترین روش استفاده از ریمل
  2. در انتخاب فرش مراقب این اشتباهات باشید
  3. شایع ترین عوارض استفاده از ریمل و خط چشم تقلبی
  4. آیا چیزی درباره ریمل ابرو شنیده اید؟
Tweet هنگام استفاده از ریمل، مراقب این اشتباهات باشید! - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه