آیا میدونین که برای ۷۹% فرانسویها و ۸۵% بریتانیاییها که بین سنین ۱۶ تا ۲۴ سالگی هستن نرمی و زیبایی پاهاشون یک فاکتور مهمه.

پاهایتان را زیبا نشان دهید

آیا میدونین که برای ۷۹% فرانسویها و ۸۵% بریتانیاییها که بین سنین ۱۶ تا ۲۴ سالگی هستن نرمی و زیبایی پاهاشون یک فاکتور مهمه. براساس نظر یک جنس مذکر ۳۱ درصد فرانسویها، ۳۳ درصد بریتانیاییها و ۲۶ درصد آلمانیها زمانیکه دامن کوتاه میپوشن پاهای زیبا و ابریشمی دارن! اما مشخصات یک پای زیبا چیه؟ غیر از مواردی مثل قد و شکل پاها که ما نمیتونیم دخالتی توش داشته باشیم ، چونکه ژنتیکی هستن ، سه تا عامل هست که میتونیم بهشون بپردازیم : قوه ، نرمی و شفافیت.

اگر فعالیت نکنین قوت پیدا نمیکنین
جنبه قدرت پاها کاملا به میزان فعالیت و عدم فعالیت اونها بستگی داره. این یک راز نیست؛ وقتی که عضلات پا ورزش کنن یا خیلی ساده فقط حرکت داشته باشن بعدا پاهای باریک و سالم و بدون سلولیت خواهیم داشت. در غیر این صورت بدیهیه که خوردن غذای سالم و بی ضرر کمک میکنه تا پاهای نرم و روشنی داشته باشیم.

لایه برداری و مرطوب کردن پاها
برای نرمی پاها بهتره که از یک لایه بردار پوست بدن به طور منظم ( روی زانوها بیشتر قرار بدین ) و ماساژ دادن پاها هر روز با یک کرم مرطوب کننده، استفاده کنین. اصلیترین عامل خشکی و زمختی پاها در تابستون به خاطر اشعه ی uv ( یادتون نره که حتما از کرم ضد آفتاب برای پاهاتون هو استفاده کنین ) و در سرما از سردی و یا ساییدگی لباس ها با پاهاست.

اپیلاسیون
سومین عامل که اصلا نباید بهش بیتوجهی کنین ، حتی در زمستون ، شفافیته! برای خلاص شدن از پاهای مودار راه حل های زیادی بهتون پیشنهاد میشه. تا الان پایدارترین راه موم بوده ( موم سرد، گرم و یا ملایم ، بسته به اینکه آیا واریس و یا احتمال داشتنش رو دارین یا نه ) و یا اپیلاسیون الکتریکی که موهارو از ریشه میکنه و باعث میشه پاهاتون تا دوهفته کاملا شفاف و بدون مو باقی بمونه. برای ظرافت بیشتر استفاده از کرم مخصوص بعد از اپیلاسیون راه چاره میتونه باشه اما باعث رشد مجدد موها بعد از چند روز میشه. استفاده از تیغ هم فقط در مواقع ضروری خوبه چون هم برای یک دوره ی خیلی کوتاهه و هم موهارو زخیم و زیاد میکنه . در نهایت اگر شما واقعا به یک اپیلاسیون تقریبا دائمی نیاز دارین آخرین پیشنهاد فقط لیزر میمونه که اون هم در صورتی به کار میره که موهای شما خیلی سیاه باشه و همینطور بودجه کافی برای این کار داشته باشین.

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه