آیا میخواهین که یه اندام زیبا داشته باشین؟ آیا میخواهین که ظاهرتون شما رو محبوب کنه؟ درست اومدین.

آیا میخواهین که یه اندام زیبا داشته باشین؟ آیا میخواهین که ظاهرتون شما رو محبوب کنه؟ درست اومدین. همه ی این نکات رو بخونید و در کمترین زمان بهترین ظاهر رو خواهید داشت. لذت ببرین از خواندن درباره اندام و ظاهر جدیدتون!

چگونه بهترین اندام و ظاهر را داشته باشید

  1. روزانه ورزش کنید وقتی که جوون هستید فقط روی مغز و پاهاتون کار کنید. اگه شما دوره دبیرستان و یا بزرگتر هستین، میتونید روی بازوهاتون هم کار کنید. این تمرینیه که برای هرکسی در هر سنی مناسبه. اگه شما دوره راهنمایی و یا جوون تر هستین تمرینات مربوط به بازوهارو انجام ندین. وقتی که شروع کردین ۵۰ تا انجام بدین وتعداد رو بالا ببرین. سپس پاها رو به یه سمت بذارین و ۲۵تا در هر طرف انجام بدین. سپس ۵۰ تا دوچرخه بزنید. بعد از انجام اون، مجموعه ای ازفشار به سمت بالا به تعداد ۳۰ تا، ۲۰ تا و سپس ۱۰ تا داشته باشین. سپس تمرین کشش داشته باشین و دوباره اون رو یک بار دیگه تکرار کنید. برای کار با پاهاتون اگه یه توپ ورزشی داشته باشین از اون میتونید برای تمرین دادن پاهاتون استفاده کنید. وگرنه تا ارتفاعی که می تونید بالا و پایین بپرین. حداقل ۱۰۰ بار اونو انجام بدین. بعد با بازوها، وزنه بزنید وهر بازو را ۵۰ بار بالا و پایین ببرین.
  2. غذای سالم بخورید: برای صبحانه، نان تست همراه با کمی کره یا کره بادام زمینی داشته باشین یا به عنوان نوشیدنی از یک لیوان آب یا شیر استفاده کنید. همچنین میتونید ازآبمیوه استفاده کنید، اما فقط یک لیوان کوچیک ازاون. بعد برای ناهار، مقداری آب، ساندویچ با گوشت یا سالاد با هویج و مقداری سس استفاده کنید. اگه چیز دیگه ای میخواهید یه بسته آجیل یا بادوم میتونید داشته باشین. اگه دسر لازم دارین میتونید از کیک های کوچیک استفاده کنید. به عنوان یه عصرونه کوچیک میتونید از آب یا نوشیدنی استفاده کنید. برای شام از گوشت، سبزیجات و میوه استفاده کنید. از شیر و آب نیز استفاده کنید.هنگام خوابیدن زیاد نخورین، یک لیوان شیر گرم بنوشید و تعداد کمی آجیل. از خوردن میان وعده سنگین قبل از خواب خودداری کنید.
  3. رعایت بهداشت سلامت خوب است: سعی کنید بدن خودتونو هرروز بشورید. همچنین موهاتون رو به خوبی شستشو بدین اما این کار رو هرروز انجام ندین زیرا که آسیب رسانه. از شامپو و نرم کننده برای شستن موهاتون استفاده کنید. ریشه های موهای خودتون رو با شامپو بشورین و سپس اجازه بدین که با آب کاملا شسته بشه. نذارین که شامپو به نوک موهاتون برسه. شما میتونید نرم کننده رو به سراسر موهاتون اعمال کنید.
  4. لباس راحت بپوشید.
  5. خودتون رو از درون زیبا کنید: شاد، مثبت و دوستانه باشید. زیبایی درونی شما باعث درخشیدن شما میشه.

منبع:نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه