حتما خیلی پیش اومده که عکس بازیگرها و خواننده های مختلف رو ببینین و از خودتون بپرسین چرا من نباید لبهای زیبا و پری داشته باشم؟!

حتما خیلی پیش اومده که عکس بازیگرها و خواننده های مختلف رو ببینین و از خودتون بپرسین چرا من نباید لبهای زیبا و پری داشته باشم؟!

در حالی که این روزها با فتوشاپ میشه خیلی کارها کرد و همه چیز رو زیباتر نشون داد، اما روش های دیگه ای هم وجود داره که میتونن بهمون کمک کنن تا لب هامون بزرگتر و زیباتر به نظر بیان:

*هر روز لب ها رو لایه برداری کنین. با حرکات دایره ای و خیلی آرام مسواک رو روی لبهاتون بکشین. لایه برداری کردن باعث میشه خون راحت تر حرکت کنه و لب بزرگتر به نظر بیاد. البته فراموش نکنین که نباید با مسواک به لب فشار بیارین.

*از رژلب های تیره و برق لب کمتر استفاده کنین، چون اونا باعث میشن لب ها کوچیک تر به نظر بیان. به جاش رنگ های روشن که کمی درخشان کننده دارن استفاده کنین تا نور رو منعکس کرده و باعث بشن لب پر و بزرگ به نظر بیاد.

Lips-care

*بعد از اینکه به لب نرم کننده زدین و قبل از زدن رژ لب، از خط لب استفاده کنین. خط لبی که کمی تیره تر از رنگ رژ است باعث میشه لبها پر به نظر بیان.

*بیش از حد برق لب نزنین، چون درخشندگی اون باعث میشه لبها کوچیکتر به نظر بیان. به جاش از رژ لب های مات استفاده کنین.

*با کانسیلر لبها رو پر نشون بدین. با حرکات آهسته کمی کانسیلر به لب ها زده و اون رو کمی بالای خط لب پخش کنین. این کار باعث میشه رژلب بهتر جلوه کرده و لبها بزرگتر به نظر بیان.

منبع: نوین زی

Tweet چگونه لب هایی زیبا داشته باشیم؟ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه