در حالی که برخی زنان پوستی صاف و زیبا دارن، اما این خوش شانسی نصیب همه نمیشه

در حالی که برخی زنان پوستی صاف و زیبا دارن، اما این خوش شانسی نصیب همه نمیشه. اگر رژیم مراقبتی خاصی رو رعایت کنین، رسیدن به یه پوست سالم و زیبا زیاد هم کار سختی نیست.

Beautiful healthy face of the young pretty woman with fresh skin touching cheek by hands - isolated on white.

همونطوری که بدن به آب نیاز داره، پوست هم به آب نیاز داره، پس از نوشیدنش دریغ نکنین. روزانه حداقل ۱۰ لیوان آب بنوشین. نوشیدن آب سموم رو از بدن بیرون کرده و باعث میشه پوست از درون سالم بمونه.

مهم نیست که چقدر لاغر هستین و تناسب اندام دارین، باید ورزش کنین. هنگام ورزش کردن، خون در بدن سریع تر جریان پیدا کرده و اکسیژن بیشتری به پوست حمل میکنه. عرق کردن هم باعث بیرون کردن سموم و باز شدن منافذ پوست میشه. ورزش کردن همچنین روشی عالی برای مبارزه با استرسه که یکی از عوامل ایجاد چین و چروک روی پوسته.

هر هفته باید از پوست لایه برداری کنین تا سلول های مرده از بین برن. فقط به صورت بسنده نکنین. از یه لایه بردار بدن هم استفاده کنین.

از مصرف غذاهای فرآوری شده و خیابانی خودداری کنین، چون این مواد هیچ فایده ای برای شما ندارن. میوه و سبزیجات که حاوی فیبر، ویتامین و مواد معدنی هستن مصرف کنین.

برای داشتن پوستی سالم، استفاده از مرطوب کننده الزامیه. مرطوب کننده ها انعطاف پذیری و رنگ طبیعی رو به چهره برمیگردونن.

مهم نیست که آسمون ابریه یا نه، از ضدآفتاب استفاده کنین. آسیب های ناشی از اشعه های مضر خورشید منجر به خطوط روی صورت، چین و چروک ، تیره شدن پوست و تجمع رنگدانه ها روی صورت میشن.

Tweet چگونه پوستی سالم داشته باشیم؟ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه