گروه موسیقایی - ستاره قطبی - به تالار وحدت می رود

- گروه فرهنگ و هنر- گروه موسیقی " ستاره قطبی " به سرپرستی بهار ایلچی ، قطعاتی با گویش های مختلف را ویژه بانوان در تالار وحدت بروی صحنه می برد.

به گزارشCHN ، این گروه موسیقی پاپ قطعات خود را در این کنسرت به گویش های مختلف اجرا می کنند که عربی، فرانسوی، اسپانیایی از جمله این قطعات است. البته این گروه در این کنسرت قطعات دیگری را هم به گویش های مختلف همچون آذری، لری و کردی اجرا می کنند.

بهار ایلچی سرپرست گروه و نوازنده پیانو، سپیده ایلچی نوازنده گیتار باس و اپرا، آرمیتا فهیمی نوازنده گیتار اسپنیش و الکتریک، سحر دزواری گیتار اسپنیش و آگوستیک، ندا بهزاد نوازنده درامز، مژگان ابوالفتحی نوازنده پرکاشن، پگاه ابراهیم نوازنده ویلن، مارال سعیدی نوازنده ویلن و ویلن آلتو، نرگس تقی پور نوازنده هورن و کیبورد، ملودی آسارش مقدم نوازنده ترومپت و کیبورد، ترانه پور یوسف نوازنده فلوت، یاسمن ناصری نوازنده فلوت و علی افشار مدیر تولید عوامل اجرایی گروه موسیقی " ستاره قطبی " هستند. همچنین از خواننده‌های این گروه می‌توان به مهشید مولایی، بهناز حکیم، فرناز ملکی، نازلی سلطان‌زاده و ماری روت باتوآ اشاره کرد.

کنسرت گروه موسیقی " ستاره قطبی " روزهای 13 و 14 شهریور ماه ، ساعت 15 در تالار وحدت ویژه بانوان اجرا می شود و بلیت فروشی این برنامه از طریق سایت ایران کنسرت صورت می گیرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه