- جعفری جلوه - غایب مراسم تودیع و معارفه بنیاد سینمایی فارابی

- گروه فرهنگ و هنر- مراسم معارفه سرپرست جدید بنیاد سینمایی فارابی بدون حضور جعفری جلوه که مخالف کوچک کردن بنیاد است، برگزار شد.


به گزارش CHN، مراسم تودیع محمدرضا جعفری جلوه مدیرعامل سابق و رمضانعلی حیدری خلیلی سرپرست جدید بنیاد سینمایی فارابی در حالی در محل بنیاد تشکیل شد که جعفری جلوه که در حال حاضر مدیریت شبکه 2 سیما را برعهده و از منتقدان کوچک کردن بنیاد فارابی بود در این جلسه حضور نداشت.


در ابتدای مراسم، حجت الله ایوبی از زحمات نزدیک به 2 ساله جعفری جلوه و تیم همراهش در بنیاد فارابی تشکر کرد و سپس حیدری خلیلی در سخنانی کوتاه ضمن تقدیر و شکیبایی جعفری جلوه او را استاد خود خواند. در این مراسم، آرش ایمنی، محمد احسانی (معاون سابق نظارت و ارزشیابی و مدیر جدید شبکه یک سیما)، ناصر باکیده و مهدی مسعود شاهی (قائم مقام فارابی در زمان جعفری جلوه) حضور داشتند.

گفته می شود هفته گذشته و در پی تغییرات یکباره فارابی که بدون تشکیل جلسه هیات امنا همراه بود جعفری جلوه با انتشار نامه‌ای نسبت به روند تغییرات اعتراض خود را اعلام کرده بود و نوشته بود:«به صدا و سیما باز می‌گردم، چون دیگر در سینما امکان حضور مؤثر برایم میسر نیست نمی‏توانم در فارابی ادامه دهم، دلیل آن هم روشن است، که اگرچه همواره معتقد و مهیا برای چابک‏سازی و نوسازی بوده‌‏ام اما با طرح‌‏های بی‌‏توجه به اقتضائات صحنه عمل در سینمای کشور تحت عنوان کوچک سازی و در اصل برای تجزیه و تنزل بنیاد سینمایی فارابی با آن اعتبار و جایگاه جهانی‏اش موافق نیستم ضمن آنکه کاملاً مغایر با عهد و پیمان اولیه‏‌مان بوده است.»

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه