- شاهو عندلیبی - و - فرج علی‌پور - در تالار وحدت

- گروه فرهنگ و هنر- کنسرت کردی و لری گروه موسیقی « تال» به خوانندگی فرج علی‌پور و شاهو عندلیبی طی دو شب در تالار وحدت اجرا می‌شود.


این برنامه که به تهیه کنندگی افشین معصومی مدیر موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار برگزار می شود، قطعاتی متفاوت از موسیقی منطقه های کردستان و لرستان به خوانندگی فرج علیپور و شاهو عندلیبی از هنرمندان صاحب نام موسیقی سنتی ایرانی برای علاقه‌مندان اجرا می‌شود.


در این کنسرت که تنظیم قطعات آن توسط میلاد علیپور انجام گرفته فرج علیپور خواننده و نوازنده کمانچه، شاهو عندلیبی خواننده، مسلم علیپور کمانچه، حمید بهروزی نیا تار، بابک غسالی و مریم خدابخش بربت، شایان ریاحی سازهای کوبه ای، شهریار نظری دف، میلاد علیپور تار، بابک پیمانی تنبک، داود رحمان پور سنتور،محسن کیهانی نژاد سرنا و بالابان اعضای گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.


فرج علیپور از نوازندگان صاحب نام موسیقی لری و لکی است که تا کنون آثار متعددی توسط وی به عنوان خواننده و نوازنده از جمله داغ شقایق، تال، شادیانه، درسوگ آفتاب، شکوفه‌های موسیقی لرستان، چوپی، عزیز دل، میراث عشق، شانه شکی، سوز سیل، قالیباف منتشر شده است.


این هنرمند طی سالهای گذشته تا کنون در کشورهای آلمان، بلژیک، فرانسه، انگلیس، سوئد، دانمارک، نروژ، استرالیا ، و عراق کنسرت‌هایی را برگزار کرده که هرکدام با استقبال قابل توجه مخاطبان قرار گرفته است.


شاهو عندلیبی نیز از هنرمندان جوان و صاحب نام این سالهای موسیقی ایران است که پیش از پایان تحصیلات خود در مقطع کارشناسی‌ارشد موسیقی از دانشگاه هنر فراگیری مقام‌ها و آواز کردی را از کودکی زیر نظر پدرش زنده ایرج عندلیبی آموخت.


کنسرت گروه موسیقی " تال " 24 و 25 دی ماه ، ساعت 21:30 در تالار وحدت اجرا می‌شود و علاقمندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه