- فرهنگسرای نیاوران - میزبان رمضانی اهالی موسیقی و شعر می‌شود

- گروه فرهنگ و هنر- فرهنگسرای نیاوران با جشن «حریر تحریر» از سوم ماه رمضان و برای 10 شب همزمان با افتتاح کانون ادبی نیاوران، میزبان اهالی موسیقی و شعر می شود.

به گزارش CHN، حریر تحریر عنوان جشنی است که قرار است از سوم ماه رمضان و برای 10 شب در فرهنگسرای نیاوران برگزار شود. این برنامه که همزمان با افتتاح کانون ادبی نیاوران، برپاست میزبان اهالی موسیقی و شعر است.

اکبر کتابدار دبیر برنامه حریر تحریر و مسوول کانون ادبی نیاوران در این باره می گوید:« بر اساس یکی از احادیث نبوی که شاد کردن دل مومن بالاترین عبادت است ما نیز با هدف ایجاد فضایی با طراوات و شاداب برنامه حریر تحریر را برگزار می کنیم.»

گفته می شود چنین برنامه های در سال های گذشته نیز دایر بوده است. کتابدار می افزاید:«پیش از این نیز برنامه های جشن ماه مبارک رمضان را با نامهای دیگر در جاهای مختلف از جمله فرهنگسرای اندیشه، خانه هنرمندان و ... برگزار کرده بودیم و ابداع کننده این برنامه ها نیز آقای عباس سجادی، مدیرعامل بنیاد آفرینش های نیاوران بود .»

به گفته وی قرار است طنزپردازان و ترانه سرایان به همراه گروه های موسیقی به نیاوران بیایند و شب های ماه رمضان را در کنار هم بگذرانند. بر اساس این گزارش، میهمانان این ضیافت، فاطمه راکعی، سهیل محمودی، حمیدرضاشکارسری، پرویز بیگی حبیب آبادی، ناصر فیض، محمدسلمانی، ، حسین اسرافیلی، ساعد باقری، محمد علی بهمنی، عبدالجبار کاکایی، افشین علا، علیرضا قزوه، علی زارعان، مرتضی امیری اسفندقه، افشین یداللهی، افشین سیاهپوش، یغما گلرویی، بابک صحرایی، سعید امیراصلانی، حسن علیشیری، محمدعلی شیرازی، اکبر آزاد، رضا رفیع، شهرام شکیبا، همایون حسینیان، نادر ختایی، امید مهدی نژاد و ... هستند.

مهدی شهسوار، رسول رهو،‌ محمد هاشم احمدوند، حسین علیشاپور، پوریا اخواص، اشکان کمانگری، سعید خلج، علی مومنیان، بامدادفلاحتی و مجید حسینخانی خواننده‌هایی هستند که هر کدام یک شب به همراه گروهشان در مراسم «حریر تحریر» به اجرای برنامه می‌پردازند.

این برنامه، در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران و در ساعت 18 به مدت 10 شب برگزار می‌شود.علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت فرهنگسرای نیاوران از تمامی برنامه های این فرهنگسرا بااطلاع شوند. همچنین حضور در این برنامه برای همه آزاد است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه