- پری ملکی - و - جلال امیر پورسعید - کلاس های گروه خوانی برگزار می کنند

- گروه فرهنگ و هنر- دوره های گروه خوانی به همراه تجزیه و تحلیل تصانیف ایرانیزیر نظر پری ملکی و جلال امیر پورسعید در مرکز آموزش هنری بنیاد رودکیبرگزار می شود.

به گزارش CHN ، مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی برای ترم زمستان در دوره گروه خوانی برای هنرجویان آواز ایرانی زیر نظر پری ملکی و جلال امیر پورسعید هنرجو می پذیرد. بنا بر اعلام این مرکز، ثبت نام در دوره گروه خوانی به همراه تجزیه تحلیل تصانیف ایرانی (به تفکیک هر دستگاه) آغاز شد. نحوه برگزاری این دوره به شکل گروه خوانی تصانیف ایرانی به همراه تجزیه تحلیل هر تصنیف به شکل همنوازی و همخوانی زیر نظر استاد پری ملکی و جلال امیرپورسعید به همراه نواختن سازهای ایرانی خواهد بود. به گفته اساتید، هدف از برگزاری این کارگاه بالا بردن سطح علمی خوانندگان موسیقی ایرانی است. در پایان هر ترم هنرجویان به یک دستگاه موسیقی ایرانی مسلط گردیده و ریتم هر تصنیف و تجزیه و تحلیل تئوریک آن را خواهند دانست.

این دوره در 3 ترم 12 جلسه ای برگزار خواهد شد که ماحصل آن برگزاری یک کنسرت در یکی از تالار های مجموعه بنیاد رودکی خواهد بود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت WWW.Amouzesh.bonyadroudaki.ir مراجعه کنند.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه