- پورناظری - نوازندگی آلبوم - فوق‌العاده - را تکذیب کرد

- گروه فرهنگ و هنر- در حالی نام سهراب پورناظری بر مشخصات آلبوم فوق العاده به عنوان نوازنده کمانچه نقش بسته که وی این خبر را تکذیب می کند و خواستار توجه بیشتر مسوولان دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای این قبیل اشتباهات سهوی و یا عمدی! است.

به گزارش CHN، در حالیکه پرونده پورناظری ها در موسیقی ایرانی و کارهایی که انجام می دهند کاملا مشخص است و آنها دارای امضایی بر روی کارهای خود هستند و در مقابل کارهای بهنام صفوی نیز در حوزه موسیقی اجتماعی کاملا مشخص است نام سهراب پورناظری بر آلبوم فوق العاده به عنوان نوازنده کمانچه، پورناظری را دچار شبهه کرده است. وی امیدوار است که این اشتباه عمدی نبوده باشد.

سهراب پورناظری آهنگساز گروه شمس ضمت تکذیب این همکاری، می گوید:« ضمن احترام برای صاحبان این اثر، باید عنوان کنم که در این آلبوم و در این ژانر از موسیقی هیچ‌گونه فعالیتی نداشته‌ام. از سوی دیگر انتظار می‌رفت که سازندگان اثر ضمن دقت به این موضوع در زمان انتشار، پس از روی دادن این اشتباه، خودشان موضوع را حل و فصل می‌کردند تا حقی در این میان ضایع نشود.»

سهراب پورناظری می‌افزاید: «امیدوارم این اتفاق سهوی باشد. اما در این بین از نقش دفتر موسیقی به عنوان حافظ منافع هنرمندان نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. بهتر است دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هنگام صدور مجوز به استفاده از نام هنرمندان توجه بیشتری نشان دهد تا شاهد این قبیل مشکلات نباشیم.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه