- گروه رز - به سرپرستی - نازلی بخشایش - کنسرت می دهد

- گروه فرهنگ و هنر- گروه رز به سرپرستی نازلی بخشایش و خوانندگی نسرین صفوی 4 و 5 دی ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می روند.

به گزارش CHN، نازلی بخشایش سرپرست گروه " رز" متولد در 1356 تهران و فارغ التحصیل رشته اقتصاد ، از سال 67 به نوازندگی پیانو مشغول بوده است.وی سلفژ و هارمونی و کنتر پوان و ارکستر اسیون را نزد کامبیز روشن روان فرا گرفته و از سال 84 نوازندگی چنگ را پیش پوراندخت عزدی ،ژانا هوواناسیان و فتاحه شاهین آموخته است .

بخشایش که هدفش از تاسیس این گروه موسیقی معرفی خوانندگان ایرانی به جامعه موسیقی کشور است از سال 85 گروه موسیقی "مهر نوا" را با نوازندگان ثابت تشکیل داده و به همراه گروهش و با خوانندگان مختلفی تاکنون در کشور های بسیاری از جمله سوییس، انگلیس، آلمان، اتریش ،هلند، جمهوری چک ،ارمنستان، قبرس، مالزی ،یونان ،بلغارستان و بلاروس به اجرای برنامه پرداخته است .

نازلی بخشایش به همراه گروهش در سال 86 موفق به کسب مقام دوم در جشنواره موسیقی فجر در بخش ارکسترال و همچنین مقام اول در جشنواره موسیقی مقاومت گردیده است. وی 17 سال است که با خوانندگان نام آشنای ایرانی همچون پری زنگنه وسیمین غانم همگاری مستمر دارد و با گروه" مولوی"به خوانندگی استاد شهرام ناظری از سال 93شروع به همکاری کرده است .

نسرین صفوی خواننده گروه " رز " نیز متولد 1346 در آبادان و مدرس انجمن خوشنویسان است. وی از سال 70 13 با هنرمند پرآوازه فومنهنگامه اخوان ردیف موسیقی ایرانی را کار کرده و در ادامه فعالیت هایش به موسیقی کلاسیک و پاپ علاقمند شد و موسیقی کلاسیک را نزد محسن منصوری و سایه سدیفی و موسیقی پاپ را نزد مهدی شمس نیک نام فرا گرفت. وی از سال 91 با نازلی بخشایش همکاری داشته و این دومین باری است که این دو هنرمند در کنار یکدیگر به اجرای برنامه می پردازند.

گفته می شود، کنسرت گروه " رز " در تاریخ چهارم و پنجم دی ماهساعت 15 تا 17در سالنخلیج فارسفرهنگسرای نیاورانبرگزار می گرددو علاقمندان جهت تهیه بلیط می توانند با شماره88561163تماس حاصل نمایند و یا به سایت ایران کنسرتمراجعه نمایند

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه